DECORIA STUDIO

DECORIA STUDIO INTERIOR DESIGN

Idea DECORII STUDIO to przejaw miłości i ogromnej wrażliwości do natury, która mnie fascynuje i inspiruje w szeroko pojętym aspekcie. Jest pięknym materiałem do tworzenia niebanalnych aranżacji w dziedzinie designerskich wzorniczych rozwiązań, użytych w projektach wnętrz, a także we florystyce.

Jestem autorką tej idei. Nazywają mnie młodą, ambitną, kreatywnie zaangażowaną projektantką i dekoratorką. Ogromnie wszystkim dziękuję za utożsamianie mnie z taką osobą. Nazywam się Patrycja Tachmańska. Z wykształcenia jestem architektem wnętrz, architektem krajobrazu oraz florystą. Szkoły jakie skończyłam to: Akademia Sztuk Pięknych ze specjalizacją stylizacja, aranżacja i dekoracja wnętrz, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku architektura krajobrazu, oraz dodatkowe kursy florystyczne ze zdanym państwowym egzaminem florystycznym. 

Moja pasja przejawia się ogromną miłością do KOLORYSTYKI i WZORNICTWA zaczerpniętego Z NATURY, którą postanowiłam wykorzystać w projektach wnętrz. Moja chęć kreacji w branży wnętrzarskiej pokierowała mnie ku tworzeniu wyróżniających się designerskich pomysłów.

Patrycja Tachmańska Projektowanie wnętrz

W Decoria Studio Interior Design PROJEKTUJĘ WNĘTRZA, często wzbogacając je w swoje wzornicze KAFLE CERAMICZNE. Staram się, aby moje projekty wnętrz i produkty były wyróżnikiem spośród innych :). 

Chętnie pomogę w stworzeniu funkcjonalnego i przytulnego wnętrza. Jako projektantka z wyobraźnią (co jest niezbędne w tworzeniu) projektuję wnętrza, ale oprócz samego projektu mogę zaoferować także wsparcie przy zaplanowaniu remontu i nadzorze prac ekipy wykonawczej.

Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz

 

Korzyść ze współpracy z projektantem to także wybór odpowiednich materiałów. Zdaję sobie sprawę, że ilość obecnych firm oferujących produkty wykończeniowe potrafi wprawić o zawrót głowy. Zatem, tym bardziej zapraszam do współpracy. Posiadam swoją selekcję sprawdzonych materiałów i produktów, z których korzystam. Dysponuję wieloma próbnikami, wzornikami, które zestawiam ze sobą. Dzięki nim dobieram kolorystykę i materiały do wybranego wnętrza. Razem także możemy zastanowić się nad konkretnym doborem, dobrać odcienie itp. Ale powiem na pewno, które barwy i materiały sprawdzają się najlepiej! Następnie moje projekty wnętrz przekładam na wizualizacje 3D. Wtedy łatwiej można to sobie wyobrazić. Kolejno tworzę dokumentację techniczną dla Wykonawców, nie tylko rzuty, ale także szczegółowe rysunki zabudów na wymiar itp.. Jeśli coś jest niezrozumiałe, zawsze wytłumaczę. Ponadto korzystam z platformy, gdzie tworzę indywidualny dostęp dla Inwestora i tam komentujemy i konsultujemy nasz projekt wnętrz. Bardzo ułatwia to w przejściu przez cały proces projektowy i umożliwia lepszą komunikację :).

Zachęcam zatem do współpracy!
Pozdrawiam kreatywnie,
mgr inż. arch. Patrycja Tachmańska

 

Projektowanie wnętrz