faq

często zadawane pytania

Czas realizacji zamówienia w przybliżeniu to 30 dni roboczych, od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym lub wybrania płatności gotówką przy odbiorze.

Faktury wysyłamy elektronicznie, w dniu zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Niestety nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Nasze produkty możecie zamówić za pośrednictwem naszej strony. Dla sprawdzenia wzoru możecie uprzednio zamówić próbki konkretnych płytek.
Tak, jeśli Wasze zamówienie jest zapakowane w pojedyncze paczki.
Z racji na wypukłe wzory na powierzchniach płytek, wszystkie są płytkami ściennymi.
Tak, są odporne na zalania wodą i większą wilgotność powietrza.
Na ogół tak, ale nie zalecamy jednak wykorzystywać ich na zewnątrz z powodu zbyt dużej skrajności temperatur w ciągu roku.
Polecamy fugi producentów: Ceresit, WIM, Atlas.
Polecamy wysokoelastyczny klej żelowy geoflex, marki Atlas.
Dobranie koloru fugi jest kwestią indywidualną. Jednak zalecamy stosować fugi najbardziej zbliżone do koloru płytek lub dopasować do koloru ścian, mebli lub innych dodatków.
Płytkę należy ciąć ostrym narzędziem, można np. wykorzystać szlifierkę kątową z tarczą diamentową, która jest przeznaczona do cięcia gresu.
Nasze płytki można czyścić za pomocą domowych roztworów, typu płyn do naczyń. Nie należy jednak stosować mleczek i innych wybielaczy, może to wybarwić płytkę. Z powodu wypukłych wzorów na powierzchni płytek czyszczenie należy wykonywać powoli i precyzyjnie.
Prosimy nie stosować żadnych impregnatów, może to spowodować zniszczenie powierzchni szkliwa.
Niestety nie jest to możliwe. Jednakże, na naszej stronie przy każdym produkcie mamy możliwość obliczenia potrzebnej ilości płytek względem powierzchni, do której będą przyklejane. Prosimy o dokładne przeliczenie potrzebnych sztuk.