GWARANCJA

GWARANCJA

Płytki produkowane są ręcznie, wykorzystując do tego naturalne surowce. Dlatego proszę wziąć pod uwagę, że grubość, wielkość i minimalnie odcień każdej płytki może być zróżnicowana. Tolerancja od wymiarów podana na stronie internetowej, katalogu czy wzorniku może wachać się +-2%. Nie stanowi to podstaw do reklamacji.

Przy zamawianiu płytek należy zwrócić uwagę, aby przy przeznaczeniu ich do jednego pomieszczenia zamawiać je w jednym zamówieniu. Po otrzymaniu płytek bardzo ważne jest również, aby sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera, czy towar podczas transportu nie uległ uszkodzeniu. W ciągu 14 dni od zakupu należy także sprawdzić czy wysłane zostały płytki o wybranym przez Państwa kolorze i wzorze. Należy również upewnić się czy kafle mają odpowiednie wymiary (z uwzględnieniem tolerancji wspomnianej powyżej). Nie zastosowanie się do powyższych warunków nie stanowi podstaw do reklamacji.

Gwarancja nie obejmuje płytek uszkodzonych podczas nieprawidłowego montażu, np. w przypadku użycia nieodpowiednich zapraw klejących, niewłaściwych narzędzi, uszkodzenia mechanicznego typu zarysowania, zadrapania, połamania, zalania płynami. Gwarancja nie obejmuje również nieprzestrzeganie czasu wchłonięcia kleju oraz nieprzestrzeganie zasad dotyczących procesu ich klejenia i fugowania.

REKLAMACJE

REKLAMACJE

Reklamację należy złożyć pisemnie na adres sprzedawcy, w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty wykrycia wady. Proszę posłużyć się formularzem zgłoszeniowym przedstawionym poniżej. W piśmie należy podać:
– nr zamówienia,
– symbol i nazwę płytki,
– ilość wadliwych płytek,
– zdjęcia uszkodzeń.

Sprzedawca ma prawo do sprawdzenia płytek w celu weryfikacji zasadności reklamacji.

Jeśli reklamacja zostanie uznana za zasadną, Klientowi przysługuje prawo do wymiany wadliwej płytki lub płytek na taką samą lub takie same bez wad lub obniżenie ceny na produkt lub produkty.

płatność

FORMY PŁATNOŚCI

Akceptuję formy płatności takie jak:

– szybki przelew online (przelewy 24)
– płatność za pomocą blik
– tradycyjny przelew bankowy
– płatność gotówką (przy płatności gotówką prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy) 

Kafle ceramiczne
Kafle ceramiczne
Kafle ceramiczne
Kafle ceramiczne

dostawa

KOSZTY I FORMY DOSTAWY

KOSZTY
Próbki – dostawa 10,00 zł
Zakup płytek do 1000,00 zł – dostawa 25,00 zł
Zakup powyżej 1000,00 zł – dostawa gratis

FORMY
Paczka – Każda paczka do 30 kg
Paleta – Paczka o wymiarze 120 cm x 80 cm lub 80 cm x 60 cm

FIRMY KURIERSKIE W POLSCE

Kafle ceramiczne
Kafle ceramiczne
Kafle ceramiczne

WYSYŁKA ZAGRANICZNA
Przy zamówieniu po za granicami Polski proszę najpierw o kontakt mailowy:

sklep@decoriastudio.com

Otrzymają Państwo indywidualną wycenę kosztów dostawy.

zamówienie

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Z racji, że płytki wykonywane są ręcznie, co wiąże się z indywidualnością i oryginalnością każdej z nich proszę o cierpliwość w oczekiwaniu. Czas oczekiwania ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Możliwe jest również przygotowanie zamówienia w wyznaczonym przez Państwa terminie do ustalenia indywidualnie. O konkretnym terminie zamówienia, na którym Państwu zależy, aby były wykonane, proszę o informację w wiadomości na adres: sklep@decoriastudio.com